Przepisy kulinarne z całego świata      Mamy już 72707 przepisów! Znajdź przepis Dodaj przepis Zaloguj się

Artykuły kulinarne

Najbardziej poszukiwane ekspresy do kawy
Porządny ekspres do kawy to inwestycja, na którą powinien pozwolić sobie każdy, kto docenia smak w najlepszym wydaniu. Szeroka oferta, z której możemy wybierać, skłania do intensywnych poszukiwań tego jedynego, idealnego, który wkomponuje się w naszą kuchenną przestrzeń i będzie nam służył przez dłuższy czas. Wybór jest naprawdę szeroki i model odpowiedni dla siebie znajdą nawet miłośnicy trendów w modzie.


A zdecydowanie ułatwić go może raport opublikowany przez serwis Skąpiec.pl. Poza szczegółową analizą kryteriów, którymi kierowali się internauci szukający ekspresu w I kwartale tego roku, znajdziemy w nim 10 ekspresów, na które warto zwrócić uwagę. Zestawienie to powstało na podstawie ilości odsłon danych modeli.


W pierwszej trójce znalazły się ekspresy Saeco Xsmall HD8743, DeLonghi Ecam23.450S oraz Zelmer 13ZO14 Piano. Za lidera całego TOP 10 śmiało można uznać markę Saeco, której ekspresy zajęły łącznie aż 6 miejsc. Produkty tego producenta to przede wszystkim ekspresy ciśnieniowe, o eleganckim designie. Bardzo często znajdują zastosowanie w biurach, gdzie prezentują się wyjątkowo okazale.


Warto dodać, że Saeco był drugim z najczęściej szukanych producentów w okresie badanym przez porównywarkę cen, a ekspresami ciśnieniowymi zainteresowanych było ponad 60% użytkowników. I być może to właśnie wpłynęło na finalny kształt tego zestawienia.


Źródło:
Napisz, co sądzisz o tym artykule...

Autor:


Treść:Przepisz powyższy kod:O serwisie Pomoc Kontakt