Przepisy kulinarne z całego świata      Mamy już 72707 przepisów! Znajdź przepis Dodaj przepis Zaloguj się

Artykuły kulinarne

Gospodarstwo domowe

Na wybór urządzeń gastronomicznych warto poświęcić więcej czasu - o czym trzeba pamiętać
Lażdy przedsiębiorca prowadzący obiekt gastronomiczny wie, jak skomplikowanym procesem jest wybór odpowiedniego wyposażenia. Ma ono bowiem nie tylko komponować się z wnętrzem i stwarzać dogodne warunki pracy, ale przede wszystkim być praktyczne i funkcjonalne. Doskonale zdają sobie z tego... »
Źródło:

Kuchenny zlewozmywak
Doczekaliśmy takich czasów prosperity i dobrobytu, że nawet wybór odpowiedniego zlewozmywaka z całej gamy tego typu sprzętów przysparza wielu osobom nie lada problemów. W sklepach ze sprzętem AGD można przebierać w dowolnej kolorystyce, konfiguracji i materiałach z jakich wykonany jest z... »
Źródło:

Profesjonalnie wyposażona kuchnia
Kuchnia to królestwo każdej pani domu, a http://sklep.technica.pl/ to podstawa jej dobrego funkcjonowania. Kuchnię urządza się na cała lata. To kuchnia jest centrum każdego domu, miejscem, które kojarzy się z rodzinnym ciepłem, zapachem szarlotki, do... »
Źródło:

Domowe pułapki
Kuchnia
Kuchnia jest miejscem, w którym każdego dnia spędzamy sporo czasu. Urządzając kuchnię, marząc ojej wyposażeniu nie zapominajmy o pewnych, koniecznych zasadach bezpieczeństwa. Opowiadał mi ktoś, że szafki obciążone nowym, imieninowym serwisem (prezent od teściowej... »
Źródło: Kalendarz Domowy Babci Aliny, 1992

1

O serwisie Pomoc Kontakt